• slidebg1

  PROJENİZİ HAYATA GEÇİRİN

  Ibeacon Projelerinizi hayata geçirmek için bizimle iletişime geçin.
 • slidebg1

  BLEGO BEACON

  Internet of Thigs projelerini geliştirmeye Blego Beacon sipariş vererek hemen başla
 • slidebg1

  BLEGO PARTNER

  Müşterilerinizi mikro lokasyon tabanlı teknolojiler ile tanıştırmak için sizi BPP (BLEGO PARTNER PROGRAM')ına davet ediyoruz.
 • slidebg1

  BLEGO EĞİTİM

  BLEGO iBeacon
 • slidebg1

  BLEGO müze

  BLEGO iBeacon

Blego Nedİr?

Blego beacon’lar; çevrelerindeki akıllı telefonlar ya da tabletler ile etkileşime geçerek veri aktarımı sağlayan elektronik cihazlardır. Blego cihazlar, şarj edilebilir ve ‘2 sene’ boyunca pilleri tükenmeyecek şekilde tasarlanmışlardır. Yaydıkları özel Bluetooth yayını ile akıllı cihazların pillerini tüketmez ve onlara konuldukları yere ve amaca yönelik olarak çeşitli bildirimler üretirler.

Bu bildirimler; size özel fırsatlar, tanıtımlar, temassız yolcu kayıt işlemleri yada mobil ödeme olanakları ... vb. ile ilişkili olabilir. Alınacak bildirimleri, sizin için oluşturduğumuz API ve SDK’lar yardımıyla Blego cihazlardan elde edebilir, sunucularımıza yükleyebileceğiniz mobil uygulamanıza ait materyalleri kullanıcılarınıza sunmak üzere dinleyebilirsiniz.

Müşterilerinizin ya da sizlerin kolayca kurabileceğiniz cihazlar olan BLEGO teknolojisi; size kolayca kullanabileceğiniz bir ‘Blego Web Portal’ı ile birlikte gelecektir. İlgili uygulamamızı indirip dilediğiniz gibi yönetebilir, yönetim sonucunda anlık olarak sonuçları ekranınızdan inceleyebilirsiniz.

MAĞAZA

Müşterilerinize temazsız iletişim deneyimini temin ederek , müşterileriniz henüz mağazanızdayken onlara çeşitli bilgilendirmeler ve kampanyalardan haberdar olmasını sağlayın. Davranış şekilleri ve ilgi alanlarına göre içerikler sunun.

OTEL

Konuklarınıza Digital check-in ( anahtarsız giriş ) uygulaması oluşturun. Misafirlerinize tekrarlanan hizmetlerde ayrıcalıklar sunun. Onlara etkinlik ve hizmetler konusunda bildirimler gönderin.

MÜZE

Ziyaretçilerinizi tanıyın, onların ilgi alanlarını keşf edip kişisel içerikler ulaştırın. Müzenin farklı bölümlerinde ziyaretçilerin harcadığı zamanı ölçün ve sergileme alanlarınızı revize edin. Ziyaretçilerinize Video , Fotoğraf ve Sesli içerikler ulaştırıp, zengin bir müze deneyimi yaşamalarını sağlayın.

RESTORAN

Müşterilerinize masadan sipariş verme imkanı sunun. Çeşitli kampanyalar ve bilgilendirmeler yollayın. Beğeni ve zevklerini ölçüp daha kaliteli hizmetler sunun.

EĞİTİM

Yeni nesil eğitim uygulamaları geliştirin. Çeşitli oyunlaştırma , bilgi yarışmaları ve ilgi çeken projeler üretin.

İŞ DÜNYASI

İş dünyasında rakiplerinizden bir adım daha önde olmak için plan ve programlarınızı yeni nesil uygulamalarla geliştirin.


31

BLEGO APP

Blego SmartScan

BLEGO SmartScan sayesinde çevrenizdeki iBeacon'lara kolayca ulaşın. UUID , Major , Minor , Tx Power ve İnterval değerlerini değiştirin. Blego' larınızın pil durumlarını ve enerji tüketimlerini ölçün.

34

BLEGO APP

Kolay Menü

Blego App kolay arayüzü sayesinde Blego'larınıza güvenli ulaşım için profilinizi oluşturun. Çeşitli kategoriler ve mekanlar oluşturup, farklı alanlardaki blego'larınızı kontrol edin.

35

BLEGO APP

BlegoHarita

BlegoHarita Blego'larınızı harita üzerinde yerleştirmek, düzenlemek ve izlemek noktasında size en kolay ulaşımı sağlamak için tasarlandı.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Eğer IOT (Internet of Things) teknolojileri ile ilgileniyorsanız, IOS Development, Android Development, Embeded Development, Tester gibi konulara ilgi duyuyor ve deneyim sahibiyseniz sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Başvur

Blego AppleStore ve GooglePlay'de !

Hemen indir. Blego'larını yönet.

client
client